">هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی یراق آلات و چوب در تهران – گروه صنعتی آدلان

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی یراق آلات و چوب در تهران

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی یراق آلات و چوب در تهران

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات و چوب در تهران برگزار می شود.

گروه صنعتی آدلان مفتخر است در هجدهمین نمایشگاه تخصصی یراق آلات، ماشین آلات، چوب و تجهیزات وابسته از 13 تا 16 بهمن ماه 1398 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان شما باشد.

 

تولیدکنندگان، صنعتگران و فعالان حوزه صنایع و تجهیزات یراق آلات، ماشین آلات و چوب (تجهیزات و صنایع وابسته) از جای جای کشورمان و دیگر کشورهای جهان از 13 تا 16 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گرد هم می آیند و جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه و به نمایش می گذارند.

این نمایشگاه سالانه مرکز مهمی برای گردهمایی تولیدکنندگان، مصرف کنندگان، صادرکنندگان، واردکنندگان و تمامی فعالان حوزه صنعت یراق آلات کشور است.

نمایشگاه تخصصی یراق آلات رویداد مهمی برای تمام فعالان و علاقه مندان این صنعت بوده که می توانند در آن با جدیدترین تولیدات و فناوری ها، ابزارآلات و محصولات روز صنعت یراق آلات و چوب آشنا شوند.

علاوه بر این فرصت بسیار مناسبی برای تولید کنندگان و وارد کنندگان این حوزه است تا محصولات و خدمات خود را به خریداران و سرمایه گذاران معرفی کنند.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات و چوب (تجهیزات و صنایع وابسته) بزرگ ترین گردهمایی فعالین صنعت یراق آلات و چوب در کشور است.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات و چوب (تجهیزات و صنایع وابسته) تهران فرصت مغتنمی است تا تجار، انبوه سازان، طراحان، مهندسان، معماران و کاربران بتوانند با آخرین دستاوردهای تولیدی و بازرگانی در عرصه یراق آلات و چوب آشنا شوند.

گروه صنعتی آدلان برای ارتباط اثربخش با مشتریان محترم و فعالین بازار در غرفه ای به مساحت 240 مترمربع در سالن 38A در نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات و چوب (تجهیزات و صنایع وابسته) حضوری فعال دارد و میزبان همکاران و فعالین صنعت یراق آلات و صنایع چوب است.

منتظر دیدار شما در هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات و چوب (تجهیزات و صنایع وابسته) از 13 لغایت 16 بهمن ماه 1398 هر روز از ساعت 9 صبح تا 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران هستیم.

 

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping