">تدابیر و تمهیدات ضد کرونایی در گروه صنعتی آدلان – گروه صنعتی آدلان

تدابیر و تمهیدات ضد کرونایی در گروه صنعتی آدلان

تدابیر و تمهیدات ضد کرونایی در گروه صنعتی آدلان

تدابیر و تمهیدات ضد کرونایی همزمان با اعلام رسمی شیوع کرونا در کارخانه گروه صنعتی آدلان  آغاز شد و همچنان تا پایان شیوع و همه گیری ویروس کرونا در کارخانه و ساختمان اداری آدلان رعایت می شود.

گروه صنعتی آدلان اقدامات حفاظتی و بهداشتی ویژه ای را به منظور حفظ سلامت مشتریان و همکاران خود انجام داد.

گروه صنعتی آدلان در کلیه انبارها، واحد بسته بندی و سالن تولید اقدامات بهداشتی و حفاظتی برای مقابله با ویروس کرونا انجام داده است. هم چنین کلیه کامیون ها و بسته های ارسالی برای مشتریان محترم قبل و بعد از بارگیری ضد عفونی و اقدامات بهداشتی انجام می شود.

گروه صنعتی آدلان در هفته ی اول شیوع ویروس کرونا به صورت کامل کارخانه را تعطیل کرد و فعالیت خود را متوقف کرد و برخی از امور اداری و فروش را به صورت شیفتی و دورکاری توسط همکاران انجام شد.

پس از شروع فعالیت مجدد برای رعایت تراکم کمتر نیروهای کار در محیط شروع به فعالیت با ظرفیت پرسنلی کمتر کردیم. هم چنین کاهش ساعات کاری از دیگر اقدامات ضد کرونایی گروه صنعتی آدلان بود که همچنان انجام می شود.

با اعمال مراقبت های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا سطح عمومی بهداشت در گروه صنعتی آدلان به چندبرابر قبل افزایش پیدا کرد. با توزیع ماسک و دستکش لاتکس بین همکاران، همه کارکنان موظف به استفاده از اقلام محافظتی بوده و موظف به شستشوی مرتب دست های خود شدند.

کلیه محیط و تجهیزات گروه صنعتی آدلان به طور کامل چندین بار در روز ضد عفونی می شوند.

به صورت روزانه پیش از آغاز کار، تب همکاران با دستگاه تب سنج دیجیتال با رعایت موارد بهداشتی اندازه گیری می شود و میزان اکسیژن خون و ضربان قلب با دستگاه پالس اکسی متر با رعایت اصول بهداشتی و ضد عفونی اندازه گیری می شود.

هم چنین گروه صنعتی آدلان تعداد 20 دستگاه تب سنج و پالس اکسی متر به مراکز بهداشتی و درمانی اهدا کرد.​

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping